Genç Hareket Gençlik ve Spor Kulübü Isparta derneği Kuruldu

“Genç Hareket gençlik ve Spor Kulübü Isparta derneği” Kuruldu.

Genç Hareket gençlik ve Spor Kulübü Isparta derneği Geçici Yönetim Kurulu; Başkan Mesut Çelikkol, Başkan yardımcısı Cevat Kara, Sayman Muhammet Yurtseven, Üyeler: Ali Çil, Halit Aydemir, Sezayi Gümüş, İlhan Çoban yönetiminde faaliyetlerine başladı.

İlk Olarak Isparta İnsan Vakfı Yüksek Öğrenim Erkek Yurdumuzdaki öğrencilerimize, KYK yurdundan öğrenci arkadaşlarımız ve bir kısım genç esnafımızın katılımı ile, Yurt Müdürümüz Sezayi Gümüş hocamızın önderliğinde Futbol Takımımızı oluşturduk.
Isparta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile yapılan yazışmalar neticesinde Lisans alan Futbol takımımız, Isparta Amatör kulüpler karşılaşmalarına katılmaya hak kazandı.

Lisanslarını alan futbolcu genç kardeşlerimizle düzenli toplantılarımız başladı.
Misafir Futbolcu Çağlayan Özat, gençlerimize Fairplay konulu bir sunum yaptı.
Diğer bir toplantımızda; Muhammet Yurtseven Hocamız “Ahlaklı bir nesil için gerekenler”, Mesut Çelikkol “yatan vakit bulamaz-Koşturan ın çok vakti olur” konuları konuşuldu.

Derneğimizin İkinci Faliyeti olarak, Masa tenisi takımımız oluşturuldu.
gençlerimizin hevesle beklediği Masa tenisi takımımızın lisans çalışması tamamlanmak üzere.

Diğer bir faaliyet olarak, gençlerimizin donanımlarına katkıda sağlayacak, yazılım kursumuz 19 Şubatta Yurt binamızın bilgisayar sınıfında başlıyor. Mesut Çelikkol’un düzenlediği kursumuzda Web ortamında Html, css ve Javascript kodlama derslerini hedefliyoruz.

“imh ısparta” yapılanmamız için faaliyetlerimize şevkle devam ediyoruz.
Gayret bizden, bereket Allahtandır.